FIFA 21 PS4

Kód: 46
Neohodnoceno
Značka: PS4
650 Kč –15 %
fifa 21 cz ps4
650 Kč –15 % 550 Kč
Skladem

Další ročník FIFA 21 se nemilosrdně blíží. S podporou enginu Frostbite můžeš zaperlit nejen na fotbalovém stadionu, ale i v kdejaké ulici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už se netrpělivě těšíš na svou zatím největší sezónu v životě?

FIFA 21 nabídne bezkonkurenční autentičnost v podobě více než 17 000 hráčů, 700+ týmů, 90+ stadionů a 30+ oficiálních lig zaručujících nejrealističtější zpracování virtuálního fotbalu. FIFA 21 je jediná videohra, v jejímž rámci máte exkluzivní přístup k největším soutěžím světa jako UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga nebo LaLiga Santander.


Vyhrávej jako jeden v EA SPORTS FIFA 21 s podporou enginu Frostbite. Ať už jde o fotbal na ulici, nebo na stadionech, FIFA 21 nabízí více způsobů hraní než kdy předtím – včetně UEFA Champions League a CONMEBOL Libertadores.

STANDARD EDITION OBSAHUJE:
- Tři zlaté balíčky, jeden týdně po dobu tří týdnů
- Předmět hvězdy z obalu hry na hostování, na pět zápasů do FUT
- Výběr hráče (Ambasador FUT) – vyber si jednoho ze tří hráčů na tři zápasy do FUT
- Speciální edice dresů FUT a předměty stadionů

Pořiďte si FIFA 21 na PS4 před vydáním FIFA 22 a bez jakýchkoli dalších nákladů obdržíte upgrade hry pro PS5. Další informace najdete na stránce ea.com/nextlevel.

Herní prvky:

  • Vyhrávej jako jeden: FIFA 21 nabízí více způsobů hraní než kdy předtím, ať už jde o pouliční kopanou, či klasický fotbal na stadionech.
  • Režim kariéry: Nové prvky a funkce rozšiřují tvoje možnosti při zápasech, přestupech i tréninku, takže máš větší kontrolu nad cestou svého týmu.
  • VOLTA football: Hraní na více způsobů. Více možností vlastní úprav. Více lokalit. Předveď svůj styl v klecích a na hřištích po celém světě.
  • Bezkonkurenčí autentičnost: EA SPORTS FIFA 21 nabídne bezkonkurenční autentičnost v podobě více než 30 oficiálních lig, 700+ týmů a 17 000+ hráčů.